| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| تابع | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| تابع | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC220V |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| کاربرد | دفتر |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| ارتباط | RS232 |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| Width of Passage | 600~1100mm (a pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material of CAluminum Alloyabinet | Aluminum Alloy |
| Working Voltage of Motor | DC24V |
| Communication | RS485 |