| مواد مسکن | 304/202 / سرد نورد آهن رنگ شده است |
|---|---|
| تایپ کنید | گردان اتوماتیک |
| سیستم کنترل دسترسی | بله |
| گزینه های | تنها / دو جهت |
| بسته | چوبی |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی مستقیم |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رنگ | زرد |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| تایپ کنید | خودکار |
| موتور رانندگی | موتور DC |
|---|---|
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| زمان کار | 0.9-5s |
|---|---|
| طول بوم | حداکثر 6.6 متر |
| ضد برخورد | بله |
| استفاده | پارکینگ |
| رنگ | طلای چشمک زن |
| نوع بوم | رونق حصار |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول | چرخش کامل ارتفاع |
| منبع تغذیه | AC220V / 110V |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| رنگ | نقره اي |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |