| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| موتور | آلیاژ آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| سرعت | 3 ~ 5 ثانیه قابل تنظیم |
| قدرت | 150 وات |
| ولتاژ | AC220V; AC110V |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | نارنجی |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| عرض فلپ کشش | 275 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر عرض خط | 900 میلی متر |
| ولتاژ موتور | DC12V |
| نام محصول | سد فلپ |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| Material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Thickness | 2.0mm |
| Dimension | 1630*1500*2300 mm |
| Pole length | 610 mm |
| Driving Force of Pole | 3 kg |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| رنگ مسکن | برش ، می تواند رنگ سفارشی |
|---|---|
| بعد مسکن | 362*325*1030 میلی متر |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | 1.5/3S یا 3/6S آزادانه آهنگسازی کنید |
| ظرف 20ft | 120 تنظیم |
| سرعت | 1.5-6 ثانیه |