| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ فولاد و آلومینیوم | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| سرعت ترانزیت | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | نارنجی |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول عرض | 500 تا 900 میلیمتر |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از دریافت پرداخت |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | قلم مو DC24v |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |