| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| رنگ | نقره |
| ولتاژ | 110 ولت / 220 ولت |
| بسته | چوبی |
| طول قطب | 490 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | صادرات مورد چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-15 روز بسته به مقدار |
| شرایط پرداخت | T/T, وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 1، 000 مجموعه / ماه |
| محل منبع | شنژن چین |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Length of Pole | 490mm |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Driving Force | 3KG |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | امنیت سریع سرعت |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | امنیت سریع سرعت |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| طول بازو | 300mm |
|---|---|
| لین ویداد | 600 میلی متر |
| مواد بال | پی وی سی |
| موتور | DC12V |
| درجه حفاظت | IP32 |
| ماتیتال مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| جهت | دو جهته |
| ولتاژ | 110 ولت، 220 ولت |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |