| پرداخت | L / C، T / T، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110v/220v |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شاخص | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging arm for passage control |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Access Management | Efficient pedestrian and vehicle access management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Housing material | SST 304 |
|---|---|
| Width length | 600mm |
| Wing material | organic glass |
| Motor Voltage | DC12V |
| Passing speed | 30-40 persons per minute |
| بستن زمان افتتاح | 1 ثانیه |
|---|---|
| مسکن به پایان رسید | فولاد ضد زنگ |
| سرعت فلاپ | قابل تنظیم |
| مواد فلپ | عنصر شیشه ای |
| فتوسل مادون قرمز | بله |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول حداکثر عرض | 900 میلی متر |
| مواد بال | رزین یا PVC |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از دریافت پرداخت |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Metro Stations |
| Voltage | AC110V±10V,60Hz / AC220V±10% |
| Package | Wooden |
| Battery capacity | 300-500 Puffs |
| Card Reader | Available |
|---|---|
| Wing Color | Red |
| OPeration time | 1s |
| Warranty | 1year |
| Alarm | Available |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول عرض | 900 میلی متر |
| مواد بال | پلاستیک لاستیک |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از دریافت پرداخت |
| Mechainsm Dimension | 254*205*855mm |
|---|---|
| Max Lane | 600mm |
| Driving Motor | DC12V Brush Motor |
| Running Time | 0.5s |
| Speed | Adjustable |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 50pcs/week |
| Place of Origin | Shenzhen,China |