| Card Reader | Available |
|---|---|
| Wing Color | Red |
| OPeration time | 1s |
| Warranty | 1year |
| Alarm | Available |
| Mechainsm Dimension | 254*205*855mm |
|---|---|
| Max Lane | 600mm |
| Driving Motor | DC12V Brush Motor |
| Running Time | 0.5s |
| Speed | Adjustable |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 50pcs/week |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| طول بازو | 300mm |
|---|---|
| لین ویدت | 600 میلی متر |
| مواد بال | رزین یا PVC |
| موتور | DC12V |
| درجه محافظت | IP32 |
| مصالح ساختمانی | 304/202 / آهن نورد سرد |
|---|---|
| درخواست هتل کنید | آره |
| دسترسی به کارت خوان Ssystem | آره |
| ضخامت مسکن | 2 میلی متر |
| زمان افتتاح | 0.2s |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC220V |
| ارتباطات | RS485 |
| رنگ | نقره |
| Mechainsm Dimension | 282*286*875mm |
|---|---|
| Wing Length | 300mm |
| Driving Motor | DC12V Brush Motor |
| Running Time | 0.5s |
| Speed | 5~20s |
| پرداخت | L / C ، T / T ، Western Union |
|---|---|
| ولتاژ | 110V / 220V |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
| نشانگر | چراغ راهنمایی و رانندگی |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |