| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| مواد مسکن | استیل 304 |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| درجه حفاظت | IP32 |
| سرعت ترانزیت | سرعت ترانزیت |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| ارتباط | RS232 |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول | دروازه گردان کامل |
| گارانتی | 1 سال |
| تایپ کنید | تمام اتوماتيك |
| محیط کار | درونی بیرونی |
| ماده موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد مسکن | 1000 * 160 * 680 میلیمتر |
| ولتاژ | 110V / 220V، 50 / 60HZ |
| طول دست (اختیاری) | 500-900 میلیمتر |
| مواد دروازه | پی وی سی |
|---|---|
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| وزن خالص | 140 کیلوگرم |
| سریع سرعت | 1 ثانیه |
| حداکثر عرض پاساژ | 900 میلی متر |
| ماده موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد مسکن | 1000 * 160 * 680 میلیمتر |
| ولتاژ | 110V / 220V، 50 / 60HZ |
| طول دست (اختیاری) | 500-900 میلیمتر |
| ماده موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد مسکن | 1000 * 160 * 680 میلیمتر |
| ولتاژ | 220 ولت 10٪، 110 ولت 10٪، 50/60 ولت |
| طول دست (اختیاری) | 500-900 میلیمتر |
| رنگ | نارنجی |
|---|---|
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| طول بوم | حداکثر 6 متر |
| درجه حرارت | -40 ℃ -75 ℃ |
| در حال اجرا | 1 ثانیه، 3 ثانیه، 6 ثانیه |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول عرض | 500MM - 900MM |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز کاری پس از دریافت پرداخت |
| درجه حفاظت | IP32 |