| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | ۵۰۰ تا ۹۰۰ میلی متر |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Protection Grade | IP 32 |
|---|---|
| Delivery time | 7 workiing days |
| opening time | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| قدرت نامی | 50 وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
| نیروی محرکه قطب | 3 کیلوگرم |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| طول قطب | 490 میلی متر |
|---|---|
| نیروی پیشران | 3 کیلوگرم |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جهت چرخش | جهت دوگانه |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| دمای کار | -40 ° C ~ 55 ° C |
|---|---|
| محیط کار | سرپوشیده / فضای باز (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| سرعت ترانزیت | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| Length of Pole | 490mm |
|---|---|
| Driving Force of Pole | 3KG |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Rated Power | 50W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |