| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
|---|---|
| درجه حفاظت | IP32 |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| نوع موتور | برس DC24V |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ماده | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول دست | 490 میلیمتر |
| حداکثر تحمل قطب | 80 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| ولتاژ کار موتور | DC12V |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| کابینه مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مکانیزم | ریخته گری آلومینیوم آلیاژ |
| ارتباطات | RS232 |
| ویژگی | با دوام |
| گارانتی | 1 سال |
| نوع موتور | DC 24V ، برس |
|---|---|
| زمان بازگشایی | 1 ثانیه |
| درجه حفاظت | IP 32 |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| ارتباطات | RS485 |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور 12.5 لیتری برقی مستقیم |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |