| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | ≤95% |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| موتور رانندگی | موتور DC |
|---|---|
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| درجه حفاظت | IP 32 |
|---|---|
| زمان تحویل | 7 روز کاری |
| زمان بازگشایی | 1 ثانیه |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |