| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| تابع | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| تابع | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| عملکرد | ضد برخورد |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
|---|---|
| نام | دروازه مانع تاب |
| زاویه باز شدن | 90 درجه |
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
| تابع | ضد نیشگون گرفتن مادون قرمز |
|---|---|
| نام | دروازه مانع تاب |
| قدرت موتور | 50 وات |
| عمر سرویس | 3 میلیون بار |
| رطوبت کاری | 90% (بدون تراکم) |
| مواد | پوشش آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام محصول | تشخیص چهره |
| اندازه | 7 اینچ |
| محیط کار | سرپوشیده / بیرونی با پناهگاه باران |
| کاربرد | کنترل دسترسی |
| ولتاژ ورودی منبع تغذیه | AC100 ~ 240 ولت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
| ضد برخورد | آره |
| ضد دم | آره |
| دمای کاری | -35℃ ~ +80℃ |
| سرعت | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| مصالح ساختمانی | فولاد |
| حداکثر طول بوم | 8 متر |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |