| زمان کار | 1.5s ، 3s ، 4s ، 5s ، 6s |
|---|---|
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | 304 فولاد ضد زنگ |
| رنگ | طلا ، سیاه |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت باز و بسته شدن | 0.2 ~ 1 ثانیه قابل تنظیم |
|---|---|
| ضد دم | آره |
| رطوبت کاری | 90% (بدون تراکم) |
| ولتاژ ورودی کنترلر | DC24V |
| اندازه | 1200*300*980 میلی متر |
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
|---|---|
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| درجه حفاظت | IP32 |
| سرعت حمل و نقل | سرعت حمل و نقل |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | قرمز و آبی |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | سرعت 1-2s / 3-6s قابل تنظیم است |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤90% |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V±10%، AC110V±10% |
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤90% |
| عرض گذر | 600 ~ 1100 میلی متر (یک جفت) |
|---|---|
| جنس کابینت | فولاد ضد زنگ 304 |
| ولتاژ کاری موتور | DC24V |
| ارتباط | RS232 |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| عملکرد | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| درجه حفاظت | IP 32 |
|---|---|
| زمان تحویل | 7 روز کاری |
| زمان بازگشایی | 1 ثانیه |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |