| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
|---|---|
| درجه حفاظت | IP32 |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| نوع موتور | برس DC24V |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| زمان بازنشانی | 3s |
| مواد موتور | فولاد و آلومینیوم آلیاژ |
| درجه حفاظت | IP 32 |
| در حال اجرا TIme | 1 ثانیه |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان کار | 3s، 6s |
| نوع رونق | شمشیر نوردی راست |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| جزئیات بسته بندی | کارتن / چوبی |
| ولتاژ | 220V / 110V |
|---|---|
| موتور | موتور AC |
| سرعت | 3s ، 6s |
| مسکن | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری |
| قدرت | 120W |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| نام تجاری | WEJOIN |
| گواهی | CE,ISO,SGS |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Housing Thick | 2mm |
|---|---|
| Housing Material | Stainless steel |
| Two Duble Routeway | Yes |
| Full Automatic | Yes |
| Wooden Package | Yes |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور براش مستقیم 24V مستقیم |
| سرعت جریان | 30-40 نفر در هر دقیقه |
| قدرت اول برای بازیابی کامل | 3s |
| بال | شیشه ارگانیک |
|---|---|
| عملکرد | ضد برخورد و قابل تصادف |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا، خدمات و قیمت کارخانه |
| عمل | دو جهته |
| استفاده | ایستگاه مترو، دفتر، کتابخانه، هتل |
| منبع تغذیه | 10 ± 220 ولت، 10 ± 110 ولت |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت حمل و نقل | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |