| درجه حفاظت | IP 32 |
|---|---|
| زمان تحویل | 7 روز کاری |
| زمان بازگشایی | 1 ثانیه |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| مواد مسکن | 304 فولاد ضد زنگ با پردازش ویژه |
|---|---|
| مواد درب چرخان | شیشه |
| ابعاد مسکن | 1500 * 120 * 1009 میلی متر |
| ابعاد مکانیسم | Φ108 * 450 میلی متر |
| عرض گذر | 500 میلی متر |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| ولتاژ | AC 110V یا 220V |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| ضمانتنامه | 2 سال |
| رنگ مسکن | زرد-سبز |
| نوع بوم | رونق مستقیم |
|---|---|
| رنگ مسکن | قرمز و آبی |
| کاربرد | محوطه پارکینگ |
| سرعت | سرعت 1-2s / 3-6s قابل تنظیم است |
| طول بوم | حداکثر 6M (سفارشی) |
| Relative Humidity | ≤95% |
|---|---|
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| منبع برق | DC24V |
| نوع | کاملا اتوماتيك |
| محیط کار | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| رنگ | نقره متالیک |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| مواد مسکن | مسکن ضد زنگ |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V، AC220V |
| جهت | دو جهت |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |