| پنهان بال | بله |
|---|---|
| محصول سفارشی | بله |
| در حال اجرا | 1 ثانیه |
| مواد خوب | فولاد ضد زنگ 304 |
| آرم وجود دارد | اختیاری |
| Relative Humidity | ≤95% |
|---|---|
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Opening/closing time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Material | 304 stainless steel |
| Wing Type | Transparent |
| Direction | Double |
| Safety Access | Yes |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | DC 24V، قلم مو |
| ابعاد مکانیسم | 108 * 450 میلیمتر |
| طول دست | 500 ~ 900mm |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| قدرت منبع فرکانس | AC220V ± 10٪، 50HZ، AC110 ± 10٪، 60HZ |
| موتور درایو | موتور براش مستقیم 24V مستقیم |
| سرعت جریان | 30-40 نفر در هر دقیقه |
| قدرت اول برای بازیابی کامل | 3s |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment received |
| Relative Humidity | ≤95% |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| طول عرض | 500 تا 900 میلیمتر |
| بسته های استاندارد | بسته های چوبی |
| زمان پیشرو | 3-5 روز پس از پرداخت دریافت می شود |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| ماده مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| عرض خط | 500mm ~ 900mm |
| نوع موتور | DC24V؛ قلم مو |
| ولتاژ | AV220 / AC110V |
| سرعت جریان | 30 ~ 40 نفر در هر دقیقه |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| دمای کاری | -25 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| محیط کار | داخلی / خارجی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | 95 ٪ |
| ولتاژ کاری موتور | DC12V |