| مواد مسکن | 304 فولاد ضد زنگ با پردازش خاص |
|---|---|
| مواد درب نوسان | شیشه |
| ابعاد مسکن | 1500 * 120 * 1009mm |
| ابعاد مکانیسم | Φ108 * 450 میلیمتر |
| عرض پاساژ | 500 میلیمتر |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
|---|---|
| آلیاژ فولاد و آلومینیوم | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| منبع تغذیه | 220V V 10٪ ، 110V ± 10٪ |
| سرعت ترانزیت | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| موتور رانندگی | موتور DC |
|---|---|
| دمای کار | -40 ° C ~ 55 ° C |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| محیط کار | در محیط داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| Dimension of Housing | 1235×280×1000 |
|---|---|
| Length of Pole | 490mm |
| Net Weight | 70kg |
| Max Load-bearing of Pole | 80kg |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |