| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| درجه حفاظت | IP 32 |
|---|---|
| زمان تحویل | 7 روز کاری |
| زمان بازگشایی | 1 ثانیه |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| مواد مسکن | استیل 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900 میلی متر |
| مواد موتور | آلیاژ فولاد و آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | 95٪ |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| طول بازو | 500 ~ 900mm |
| مواد موتور | فولاد و آلیاژ آلومینیوم |
| نوع موتور | برس DC24V |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |