| Widen Wing | Yes |
|---|---|
| Customized Product | Yes |
| Running Time | 1s |
| Good Material | 304 stainless steel |
| Have Logo | Optional |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| موتور رانندگی | موتور DC |
|---|---|
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| جهت چرخش | دو جهت |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| سرعت حمل و نقل | 30 ~ 40 نفر / دقیقه |
| پنهان بال | بله |
|---|---|
| محصول سفارشی | بله |
| در حال اجرا | 1 ثانیه |
| مواد خوب | فولاد ضد زنگ 304 |
| آرم وجود دارد | اختیاری |
| مواد مسکن | 304 فولاد ضد زنگ با پردازش خاص |
|---|---|
| مواد درب نوسان | شیشه |
| ابعاد مسکن | 1500 * 120 * 1009mm |
| ابعاد مکانیسم | Φ108 * 450 میلیمتر |
| عرض پاساژ | 500 میلیمتر |
| مواد موتور | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| زمان عملیات | 3s، 6s |
| نوع بوم | شمشیربازی تاشو مستقیم |
| مصالح ساختمانی | 304 فولاد ضد زنگ |
| رنگ | زرد |
| متریال کابینت | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازوکار | آلیاژ آلومینیوم ریخته گری دایکاست |
| ارتباط | RS232 |
| ویژگی | بادوام |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| موتور رانندگی | موتور DC |
|---|---|
| دمای کار | -40 ° C ~ 55 ° C |
| منبع تغذیه | ± 10٪، 110 ± 10٪ |
| محیط کار | در محیط داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
| رطوبت نسبی | ≤95٪ |
| Dimension of Housing | 1235×280×1000 |
|---|---|
| Length of Pole | 490mm |
| Net Weight | 70kg |
| Max Load-bearing of Pole | 80kg |
| Rotating Direction | Double Direction |